Activiteiten SWO Bewegen & Fit

februari

wo01feb10:00wo11:00MBvOMeer Bewegen voor OuderenOntmoetingcentrum Mei, Winston Churchilllaan 31, 3202 GN Spijkenisse10:00 - 11:00

wo01feb11:00wo12:00BreinfitOntmoetingcentrum Mei, Winston Churchilllaan 31, 3202 GN Spijkenisse11:00 - 12:00

wo01feb13:30wo14:30MBvOMeer Bewegen voor OuderenNorbert van Wijk Dansschool, Randweg 6, Spijkenisse13:30 - 14:30

wo01feb13:30wo14:30Seniorensportief1e groepGymzaal Koolzaaddreef, Koolzaaddreef 22, 3204 GK Spijkenisse13:30 - 14:30

wo01feb13:30wo14:45WerelddansenOntmoetingcentrum Mei, Winston Churchilllaan 31, 3202 GN Spijkenisse13:30 - 14:45

wo01feb14:30wo15:30Seniorensportief2e groepGymzaal Koolzaaddreef, Koolzaaddreef 22, 3204 GK Spijkenisse14:30 - 15:30

do02feb10:00do11:00Stoelyoga1e groep donderdagSWO - Blauwe Zaal, Goudenregenplein 3, 3203 BN Spijkenisse10:00 - 11:00

do02feb10:30do11:30Zumba1e groepNorbert van Wijk Dansschool, Randweg 6, Spijkenisse10:30 - 11:30

do02feb11:30do12:30Stoelyoga2e groep donderdagSWO - Blauwe Zaal, Goudenregenplein 3, 3203 BN Spijkenisse11:30 - 12:30

do02feb11:45do12:45Zumba2e groepNorbert van Wijk Dansschool, Randweg 6, Spijkenisse11:45 - 12:45

do02feb13:30do15:30Jeu de BoulesSWO - Marckenhof, Goudenregenplein, 3203 BN13:30 - 15:30

do02feb19:30do22:30KoersbalMult functioneel centrum de Akkers, Lenteakker 5, 3206 TB Spijkenisse19:30 - 22:30

vr03feb09:00vr10:00WandelenSWO - Kantoor, Goudenregenplein 3, 3203 BN Spijkenisse09:00 - 10:00

vr03feb09:30vr10:30MBvOSerreburgh, Eikenlaan, 3203 BG Spijkenisse09:30 - 10:30

vr03feb09:30vr10:30MBvOMeer Bewegen Voor Ouderen HostapadHostapad09:30 - 10:30

vr03feb11:00vr12:00MBvOMeer Bewegen voor Ouderen MarkenburghSWO - Blauwe Zaal, Goudenregenplein 3, 3203 BN Spijkenisse11:00 - 12:00

vr03feb11:00vr12:00MBvOMeer Bewegen voor Ouderen PaganinihofPaganinihof, 3208 NG Spijkenisse11:00 - 12:00

vr03feb12:30vr13:30GALMGroninger Actief Leven ModelGymzaal Koolzaaddreef, Koolzaaddreef 22, 3204 GK Spijkenisse12:30 - 13:30

vr03feb13:30vr14:30Golden SportsRobbie's Container, Frans Halsstraat, 3202 EP Spijkenisse13:30 - 14:30

ma06feb10:00ma11:00MBvOMeer Bewegen voor Ouderen 1e groepOntmoetingcentrum Mei, Winston Churchilllaan 31, 3202 GN Spijkenisse10:00 - 11:00

ma06feb10:00ma11:00Stoelyoga(1e groep maandag)SWO - Blauwe Zaal, Goudenregenplein 3, 3203 BN Spijkenisse10:00 - 11:00

ma06feb11:00ma12:00MBvOMeer Bewegen voor Ouderen 2e groepOntmoetingcentrum Mei, Winston Churchilllaan 31, 3202 GN Spijkenisse11:00 - 12:00

ma06feb11:30ma12:30Stoelyoga2e groep maandagSWO - Blauwe Zaal, Goudenregenplein 3, 3203 BN Spijkenisse11:30 - 12:30

ma06feb14:00ma15:00BreinfitWijkcentrum Maaswijk, Maria Rutgers-Hoitsemastraat 2, 3207 EJ Spijkenisse14:00 - 15:00

ma06feb20:00ma21:00GALMGroninger Actief Leven ModelGymzaal J. Wagenaarstraat, J. Wagenaarstraat 2, 3208 AK Spijkenisse20:00 - 21:00

di07feb09:30di10:30Combifit BBBB2e groepSporthal Maaswijk, Maaswijkweg 50, 3207 JZ Spijkenisse09:30 - 10:30

di07feb10:00di11:00FysiogymSWO - Blauwe Zaal, Goudenregenplein 3, 3203 BN Spijkenisse10:00 - 11:00

di07feb10:00di11:15Line Dance beginnersNorbert van Wijk Dansschool, Randweg 6, Spijkenisse10:00 - 11:15

di07feb10:30di11:30Combifit BBBB2e groepSporthal Maaswijk, Maaswijkweg 50, 3207 JZ Spijkenisse10:30 - 11:30

di07feb11:15di12:30Line Dance gevorderdenNorbert van Wijk Dansschool, Randweg 6, Spijkenisse11:15 - 12:30

di07feb11:30di12:30Combigym SportGymzaal M.R. Hoitsemastraat, Maria Rutgers-Hoitsemastraat 2, 3207 EJ Spijkenisse11:30 - 12:30

di07feb11:30di13:00Tai Chi ChuanSportschool R. de Bijl en C. Gross, Galileïlaan 5, 3204 AK Spijkenisse11:30 - 13:00

di07feb13:15di14:15Fit en SportiefSporthal de Akkers, Lenteakker5 A, 3206 TB Spijkenisse13:15 - 14:15

di07feb14:00di15:00Bowlen1e groepParty- & Bowlingcentrum Spijkenisse, Hoogwerfsingel 2, 3202 SP Spijkenisse14:00 - 15:00

di07feb14:15di15:15Fit en Sportief medischSporthal de Akkers, Lenteakker5 A, 3206 TB Spijkenisse14:15 - 15:15

di07feb15:00di16:00Bowlen2e groepParty- & Bowlingcentrum Spijkenisse, Hoogwerfsingel 2, 3202 SP Spijkenisse15:00 - 16:00

wo08feb10:00wo11:00MBvOMeer Bewegen voor OuderenOntmoetingcentrum Mei, Winston Churchilllaan 31, 3202 GN Spijkenisse10:00 - 11:00

wo08feb11:00wo12:00BreinfitOntmoetingcentrum Mei, Winston Churchilllaan 31, 3202 GN Spijkenisse11:00 - 12:00

wo08feb13:30wo14:30Seniorensportief1e groepGymzaal Koolzaaddreef, Koolzaaddreef 22, 3204 GK Spijkenisse13:30 - 14:30

wo08feb13:30wo14:30MBvOMeer Bewegen voor OuderenNorbert van Wijk Dansschool, Randweg 6, Spijkenisse13:30 - 14:30

wo08feb13:30wo14:45WerelddansenOntmoetingcentrum Mei, Winston Churchilllaan 31, 3202 GN Spijkenisse13:30 - 14:45

wo08feb14:30wo15:30Seniorensportief2e groepGymzaal Koolzaaddreef, Koolzaaddreef 22, 3204 GK Spijkenisse14:30 - 15:30

do09feb10:00do11:00Stoelyoga1e groep donderdagSWO - Blauwe Zaal, Goudenregenplein 3, 3203 BN Spijkenisse10:00 - 11:00

do09feb10:30do11:30Zumba1e groepNorbert van Wijk Dansschool, Randweg 6, Spijkenisse10:30 - 11:30

do09feb11:30do12:30Stoelyoga2e groep donderdagSWO - Blauwe Zaal, Goudenregenplein 3, 3203 BN Spijkenisse11:30 - 12:30

do09feb11:45do12:45Zumba2e groepNorbert van Wijk Dansschool, Randweg 6, Spijkenisse11:45 - 12:45

do09feb13:30do15:30Jeu de BoulesSWO - Marckenhof, Goudenregenplein, 3203 BN13:30 - 15:30

do09feb19:30do22:30KoersbalMult functioneel centrum de Akkers, Lenteakker 5, 3206 TB Spijkenisse19:30 - 22:30

vr10feb09:00vr10:00WandelenSWO - Kantoor, Goudenregenplein 3, 3203 BN Spijkenisse09:00 - 10:00

vr10feb09:30vr10:30MBvOMeer Bewegen Voor Ouderen HostapadHostapad09:30 - 10:30

vr10feb09:30vr10:30MBvOSerreburgh, Eikenlaan, 3203 BG Spijkenisse09:30 - 10:30

vr10feb11:00vr12:00MBvOMeer Bewegen voor Ouderen PaganinihofPaganinihof, 3208 NG Spijkenisse11:00 - 12:00

vr10feb11:00vr12:00MBvOMeer Bewegen voor Ouderen MarkenburghSWO - Blauwe Zaal, Goudenregenplein 3, 3203 BN Spijkenisse11:00 - 12:00

vr10feb12:30vr13:30GALMGroninger Actief Leven ModelGymzaal Koolzaaddreef, Koolzaaddreef 22, 3204 GK Spijkenisse12:30 - 13:30

vr10feb13:30vr14:30Golden SportsRobbie's Container, Frans Halsstraat, 3202 EP Spijkenisse13:30 - 14:30

ma13feb10:00ma11:00MBvOMeer Bewegen voor Ouderen 1e groepOntmoetingcentrum Mei, Winston Churchilllaan 31, 3202 GN Spijkenisse10:00 - 11:00

ma13feb10:00ma11:00Stoelyoga(1e groep maandag)SWO - Blauwe Zaal, Goudenregenplein 3, 3203 BN Spijkenisse10:00 - 11:00

ma13feb11:00ma12:00MBvOMeer Bewegen voor Ouderen 2e groepOntmoetingcentrum Mei, Winston Churchilllaan 31, 3202 GN Spijkenisse11:00 - 12:00

ma13feb11:30ma12:30Stoelyoga2e groep maandagSWO - Blauwe Zaal, Goudenregenplein 3, 3203 BN Spijkenisse11:30 - 12:30

ma13feb14:00ma15:00BreinfitWijkcentrum Maaswijk, Maria Rutgers-Hoitsemastraat 2, 3207 EJ Spijkenisse14:00 - 15:00

ma13feb20:00ma21:00GALMGroninger Actief Leven ModelGymzaal J. Wagenaarstraat, J. Wagenaarstraat 2, 3208 AK Spijkenisse20:00 - 21:00

di14feb09:30di10:30Combifit BBBB2e groepSporthal Maaswijk, Maaswijkweg 50, 3207 JZ Spijkenisse09:30 - 10:30

di14feb10:00di11:00FysiogymSWO - Blauwe Zaal, Goudenregenplein 3, 3203 BN Spijkenisse10:00 - 11:00

di14feb10:00di11:15Line Dance beginnersNorbert van Wijk Dansschool, Randweg 6, Spijkenisse10:00 - 11:15

di14feb10:30di11:30Combifit BBBB2e groepSporthal Maaswijk, Maaswijkweg 50, 3207 JZ Spijkenisse10:30 - 11:30

di14feb11:15di12:30Line Dance gevorderdenNorbert van Wijk Dansschool, Randweg 6, Spijkenisse11:15 - 12:30

di14feb11:30di12:30Combigym SportGymzaal M.R. Hoitsemastraat, Maria Rutgers-Hoitsemastraat 2, 3207 EJ Spijkenisse11:30 - 12:30

di14feb11:30di13:00Tai Chi ChuanSportschool R. de Bijl en C. Gross, Galileïlaan 5, 3204 AK Spijkenisse11:30 - 13:00

di14feb13:15di14:15Fit en SportiefSporthal de Akkers, Lenteakker5 A, 3206 TB Spijkenisse13:15 - 14:15

di14feb14:00di15:00Bowlen1e groepParty- & Bowlingcentrum Spijkenisse, Hoogwerfsingel 2, 3202 SP Spijkenisse14:00 - 15:00

di14feb14:15di15:15Fit en Sportief medischSporthal de Akkers, Lenteakker5 A, 3206 TB Spijkenisse14:15 - 15:15

di14feb15:00di16:00Bowlen2e groepParty- & Bowlingcentrum Spijkenisse, Hoogwerfsingel 2, 3202 SP Spijkenisse15:00 - 16:00

wo15feb10:00wo11:00MBvOMeer Bewegen voor OuderenOntmoetingcentrum Mei, Winston Churchilllaan 31, 3202 GN Spijkenisse10:00 - 11:00

wo15feb11:00wo12:00BreinfitOntmoetingcentrum Mei, Winston Churchilllaan 31, 3202 GN Spijkenisse11:00 - 12:00

wo15feb13:30wo14:30MBvOMeer Bewegen voor OuderenNorbert van Wijk Dansschool, Randweg 6, Spijkenisse13:30 - 14:30

wo15feb13:30wo14:30Seniorensportief1e groepGymzaal Koolzaaddreef, Koolzaaddreef 22, 3204 GK Spijkenisse13:30 - 14:30

wo15feb13:30wo14:45WerelddansenOntmoetingcentrum Mei, Winston Churchilllaan 31, 3202 GN Spijkenisse13:30 - 14:45

wo15feb14:30wo15:30Seniorensportief2e groepGymzaal Koolzaaddreef, Koolzaaddreef 22, 3204 GK Spijkenisse14:30 - 15:30

do16feb10:00do11:00Stoelyoga1e groep donderdagSWO - Blauwe Zaal, Goudenregenplein 3, 3203 BN Spijkenisse10:00 - 11:00

do16feb10:30do11:30Zumba1e groepNorbert van Wijk Dansschool, Randweg 6, Spijkenisse10:30 - 11:30

do16feb11:30do12:30Stoelyoga2e groep donderdagSWO - Blauwe Zaal, Goudenregenplein 3, 3203 BN Spijkenisse11:30 - 12:30

do16feb11:45do12:45Zumba2e groepNorbert van Wijk Dansschool, Randweg 6, Spijkenisse11:45 - 12:45

do16feb13:30do15:30Jeu de BoulesSWO - Marckenhof, Goudenregenplein, 3203 BN13:30 - 15:30

do16feb19:30do22:30KoersbalMult functioneel centrum de Akkers, Lenteakker 5, 3206 TB Spijkenisse19:30 - 22:30

vr17feb09:00vr10:00WandelenSWO - Kantoor, Goudenregenplein 3, 3203 BN Spijkenisse09:00 - 10:00

vr17feb09:30vr10:30MBvOSerreburgh, Eikenlaan, 3203 BG Spijkenisse09:30 - 10:30

vr17feb09:30vr10:30MBvOMeer Bewegen Voor Ouderen HostapadHostapad09:30 - 10:30

vr17feb11:00vr12:00MBvOMeer Bewegen voor Ouderen MarkenburghSWO - Blauwe Zaal, Goudenregenplein 3, 3203 BN Spijkenisse11:00 - 12:00

vr17feb11:00vr12:00MBvOMeer Bewegen voor Ouderen PaganinihofPaganinihof, 3208 NG Spijkenisse11:00 - 12:00

vr17feb12:30vr13:30GALMGroninger Actief Leven ModelGymzaal Koolzaaddreef, Koolzaaddreef 22, 3204 GK Spijkenisse12:30 - 13:30

vr17feb13:30vr14:30Golden SportsRobbie's Container, Frans Halsstraat, 3202 EP Spijkenisse13:30 - 14:30

ma20feb10:00ma11:00Stoelyoga(1e groep maandag)SWO - Blauwe Zaal, Goudenregenplein 3, 3203 BN Spijkenisse10:00 - 11:00

ma20feb10:00ma11:00MBvOMeer Bewegen voor Ouderen 1e groepOntmoetingcentrum Mei, Winston Churchilllaan 31, 3202 GN Spijkenisse10:00 - 11:00

ma20feb11:00ma12:00MBvOMeer Bewegen voor Ouderen 2e groepOntmoetingcentrum Mei, Winston Churchilllaan 31, 3202 GN Spijkenisse11:00 - 12:00

ma20feb11:30ma12:30Stoelyoga2e groep maandagSWO - Blauwe Zaal, Goudenregenplein 3, 3203 BN Spijkenisse11:30 - 12:30

ma20feb14:00ma15:00BreinfitWijkcentrum Maaswijk, Maria Rutgers-Hoitsemastraat 2, 3207 EJ Spijkenisse14:00 - 15:00

ma20feb20:00ma21:00GALMGroninger Actief Leven ModelGymzaal J. Wagenaarstraat, J. Wagenaarstraat 2, 3208 AK Spijkenisse20:00 - 21:00

di21feb09:30di10:30Combifit BBBB2e groepSporthal Maaswijk, Maaswijkweg 50, 3207 JZ Spijkenisse09:30 - 10:30

di21feb10:00di11:00FysiogymSWO - Blauwe Zaal, Goudenregenplein 3, 3203 BN Spijkenisse10:00 - 11:00

di21feb10:00di11:15Line Dance beginnersNorbert van Wijk Dansschool, Randweg 6, Spijkenisse10:00 - 11:15

di21feb10:30di11:30Combifit BBBB2e groepSporthal Maaswijk, Maaswijkweg 50, 3207 JZ Spijkenisse10:30 - 11:30

di21feb11:15di12:30Line Dance gevorderdenNorbert van Wijk Dansschool, Randweg 6, Spijkenisse11:15 - 12:30

di21feb11:30di12:30Combigym SportGymzaal M.R. Hoitsemastraat, Maria Rutgers-Hoitsemastraat 2, 3207 EJ Spijkenisse11:30 - 12:30

di21feb11:30di13:00Tai Chi ChuanSportschool R. de Bijl en C. Gross, Galileïlaan 5, 3204 AK Spijkenisse11:30 - 13:00

di21feb13:15di14:15Fit en SportiefSporthal de Akkers, Lenteakker5 A, 3206 TB Spijkenisse13:15 - 14:15

di21feb14:00di15:00Bowlen1e groepParty- & Bowlingcentrum Spijkenisse, Hoogwerfsingel 2, 3202 SP Spijkenisse14:00 - 15:00

di21feb14:15di15:15Fit en Sportief medischSporthal de Akkers, Lenteakker5 A, 3206 TB Spijkenisse14:15 - 15:15

di21feb15:00di16:00Bowlen2e groepParty- & Bowlingcentrum Spijkenisse, Hoogwerfsingel 2, 3202 SP Spijkenisse15:00 - 16:00

wo22feb10:00wo11:00MBvOMeer Bewegen voor OuderenOntmoetingcentrum Mei, Winston Churchilllaan 31, 3202 GN Spijkenisse10:00 - 11:00

wo22feb11:00wo12:00BreinfitOntmoetingcentrum Mei, Winston Churchilllaan 31, 3202 GN Spijkenisse11:00 - 12:00

wo22feb13:30wo14:30MBvOMeer Bewegen voor OuderenNorbert van Wijk Dansschool, Randweg 6, Spijkenisse13:30 - 14:30

wo22feb13:30wo14:30Seniorensportief1e groepGymzaal Koolzaaddreef, Koolzaaddreef 22, 3204 GK Spijkenisse13:30 - 14:30